:. 3D Sinifi 3D Studio Max, 3Ds Max, 3D Max, Maya, VRay Render Zbrush Sketchup Dersleri : x,y,z taşıma ikonu kayboldu.
3D Sinifi Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş
SAE İstanbul No Excuse Sem... SEBA MODERN FURNITURE Maya / arnold Mtoa render d... karakter animasyonu denemeleri vray ayarları açılmıyor mental ray yardım Studyokan Group İLK DENEYİM Motosiklette ters direksiyon Motosiklette ölüm freni

x,y,z taşıma ikonu kayboldu.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
khaos Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı khaos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: x,y,z taşıma ikonu kayboldu.
    Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2010 Saat 00:42
Arkadaşlar konu başlığında tam anlatamamış olabilirim.Adı nedir onu da bilmiyorum ama taşıma boyutlandırma cevirme yaparken yardımcı olan x y z koordinatlarını gösteren ikonun kısa yolu neydi. Askerden geldikten sonra yazılımı unutmuşuz gitmiş.

s

Yukarı Dön

mdemir89 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 9
  Alıntı mdemir89 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2010 Saat 01:56
Move komutu seçiliyken klavyeden x harfine basın :) düzelecektir :)

Yukarı Dön

khaos Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
  Alıntı khaos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2010 Saat 02:11
Eyvallah kardeşim allah razı olsun:)

s

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

VRay,VRay Render,VRay Render,VRay Render, VRay Render Eğitim Seti, 3DS Max Eğitim Seti, Zbrush 4 Eğitim Seti, Vue Eğitim Seti, Sketchup Eğitim Seti, 3DS Max kursu , 3D Max kursu , 3D kursu , Vray Eğitimi , Vray Kursu ,Vray , 3D , Eğitim Setleri , Kaplama Arşivi , Öğrenci Çalışmaları , Max Eğitim Seti,